Üye Ol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıtlar Motorumuza kaydolun.

Kayıt Ol

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Bir Vibratör Tek veya Bir Partnerle Nasıl Kullanılır?

Bir Vibratör Tek veya Bir Partnerle Nasıl Kullanılır?

Bir Vibratör Tek başına veya Bir Partnerle Nasıl Kullanılır? XTerapi Blog yazımızda detaylı olarak yer vereceğimiz bu konuyu sizler için derledik. Vibratörlerde yeni misiniz? Almayı düşünüyorsanız ve ya yeni aldıysanız, daha bilinçli şekilde kullanma noktasında sizlere tüyolar vereceğiz. İster tek başınıza ister bir partnerle birlikte kullanın, hareketli bir arkadaş seks hayatınızı çok daha ilginç hale getirebilir.

Zevk Noktalarınızı Keşfedin

Travma konusunda bilgili bir seks eğitimcisi olan Cassandra Corrado , “Vibratörler, cinsel yaşamınıza çok fazla zevk getiren araçlardır” diyor. Bu, özellikle cinsel organlarına ulaşamayan veya onları uyaramayan sınırlı hareket kabiliyeti ve belirli engelleri olan insanlar için geçerlidir. Dildo or Dildon’t’ın kurucusu zevk eğitimcisi Carly S., daha büyük bedenleri olan ve parçalarına ulaşmakta zorlanan insanlar için aynı, diyor.

Corrado, “Cinsel travma yaşamış bazı kişiler, vücutlarında ellerin hissinin tetikleyici olduğunu düşünüyor” diye ekliyor. “Bu insanlar için eller serbest mastürbasyon yapabilmek inanılmaz derecede iyileştirici olabilir.”

Halihazırda hangi hisleri sevdiğinizi düşünün

Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Partnerli veya tek başınıza seks sırasında hangi hislerden hoşlandığınızı düşünün ve kendinizi keşfedin.

Klitoral stimülasyondan hoşlananlar için Öneriler

Önde lastikler! Penetrasyon olmadan oynamayı tercih ediyorsanız veya vajinal-penetran ilişki sırasında incinizi parlatmayı seviyorsanız, Klitoral vibratörü tercih edin. Bazen dış vibratör olarak adlandırılan, milyarlarca farklı türde ve şekilde klitoral vibratör vardır.

Titreşimli, ortalama 15 ila 18 cm arası ten dokusuna uygun Vibratörler tercih etmelisiniz. Bu vibratör çeşitleri sizin tüm vajinanızdaki hassas bölgelerine ulaşarak daha fazla zevk almanıza yardımcı olacaktır. Vibratör / dildo yetişkin ürünleri farklı açılarda tutulabildiğinden, avuç içi titreşimleri, ısınırken geniş uyarımdan hoşlanan, ancak daha derinlere ulaşmak için hedefli uyarıma ihtiyaç duyan insanlar için iyi bir seçim olacaktır.

Dahili vajinal stimülasyondan hoşlananlar için Tavsiyeler

Cinsel ilişki sırasında kendinize, partnerinizi daha derine çekerken buluyor musunuz? Hangi pozisyondan hoşlanıyorsunuz? Köpek stili yada üste olmak… Her ikisi de vajinal kanalın arkasında bulunan serviksinizin ( C-noktası ) veya ön forniks bölgenizin ( A-noktası ) uyarılmasından keyif almanızı sağlayacaktır.

Bu derin zevki hissetmek için uzun takılabilir bir vibratör seçin.

dahili vibrator pozisyonlari 1
Pozisyonlara Göre Vibratör Seçimi

Bununla birlikte, vajinal kanalınızın ön birkaç santiminin uyarılmasından hoşlanıyorsanız, muhtemelen G noktası uyarılma vibratör / dildo ürünlerinden hoşlanıyorsunuzdur.

G Noktası Nedir?

G noktası vajinanızdaki kendi ayrı noktası olmak yerine klitoral ağınızın bir parçasıdır . Bu, G noktasını uyardığınızda, aslında klitorisin, inandığımızdan çok daha büyük olan bir parçasını uyardığınız anlamına gelir. Görünüşe göre, iç dudakların birleştiği bezelye büyüklüğündeki yumru, aslında klitorisin sadece ucudur ve yaklaşık dört inç uzunluğunda olabilen iki “kök”e bölünür. .

İç ve dış uyaranlardan hoşlanıyorsanız

Dahili kullanım için daha uzun bir “şaft” ve klitoral stimülasyon için harici bir ek içeren bir tavşan havası isteyeceksiniz.

Bu aslında Carly S.’nin yeni vibratör kullanıcılarına en sık önerdiği oyuncak türüdür. Çevrimiçi bulabileceğiniz bazı uzmanlar tarafından önerilen tavşan vibratörleri:

g noktasi vibrator
G Noktası Vibratör

Dildo Penis stimülasyonundan hoşlanıyorsanız Öneriler

Cevaplanması gereken ilk soru şudur: Titreşim ve daralma mı yaşamak istiyorsunuz yoksa sadece titreşim mi? Corrado, ” En yaygın penis vibratörü, vibratör takılı bir horoz halkasıdır ” diyor. Bunlar, kan akışını kısıtlamak için penisin tabanını dolaşırken, aynı zamanda penise titreşim de ekler.

Ne alırsan al, vücut için güvenli olduğundan emin ol

Ne yazık ki, piyasada hala vücut için güvenli olmayan bazı vibratörler var. Bu, bir satın almanın biraz tüketici bilgisi gerektirdiği anlamına gelir. Bu kılavuzdan bir şeyi hatırlarsanız, bunu yapın: Bir vibratör alıyorsanız, gözeneksiz malzemeden yapılmış olması gerekir. Bir diğer noktada, her kullanımdan sonra ürünleri su ile yıkayarak temizlemeniz.

Kaçınmanız Gereken Malzemeler

  • jöle lateks
  • jöle-kauçuk
  • polivinil klorür (PVC)
  • termoplastik kauçuk (TPR)
  • termoplastik elastomer (TPE)
vibrator secimi
Vibratör Seçimi

İlk kez vibe kullananlar için silikon en iyisidir

Silikon, vücut için tamamen güvenli olmasının yanı sıra, titreşimi gerçekten iyi iletir, süper yumuşaktır ve temizlenmesi çok kolaydır. Kendinizi gösterişli hissediyorsanız, mwah sevgilinin öpücüğü olan silikon-paslanmaz hibrit oyuncaklar içeren Le Wand Chrome Koleksiyonuna göz atabilirsiniz.


Yetişkin Oyuncaklar Konuları ile İlgili Sorularınız Varsa Lütfen XTerapi Sex Oyuncakları soru kategorisini ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz sorularınızı yazınız.

xterapi beta yayın

Related Posts

Leave a comment