Üye Ol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıtlar Motorumuza kaydolun.

Kayıt Ol

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

XTerapi Yayında

XTerapi Yayında

İnsanlar için bir tabu olan ve yetişkin bireylerin bilgi sahibi olması gereken konulardan biri olan Cinsellik, noktasında merak edilen soruların yer aldığı bir platform oluşturmayı amaçlamış bulunmaktayız. XTerapi.com olarak yayın hayatına başladığımızı belirtmek istiyoruz.

Cinsel konuda tüm soruları sorabileceğiniz bu dijital platformda, doğru bilinen yanlışlar, cinsel yaşam sürecinde olması gereken konular, hastalıklar, sınırlar ve cinsel eğitimler gibi bir çok soruyu, kullanıcıların sormasını sağlayan bu platformda tüm ziyaretçilerimizin katılımını bekliyoruz.

Soruları dilerseniz, üyelik bilgilerinizi gizleyerek özgürce sorabilirsiniz.

Önümüzdeki zamanlarda hedeflerimiz içerisinde yer alan Cinsel Terapistleri bünyemize de katarak kaliteli bir içerik üreticisi olma yolunda emin adımlar atacağımızı da belirtmek isteriz.

Teşekkürler

xterapi beta yayın

Related Posts

Leave a comment